UA-141307940-1

آسان چاره پس از چهار فرزند بدنیا اومد . چهار فرزندی که دوتاشون برای همیشه رفتن و دوتاشون هم منتظر آینده هستن و اینکه دو دل برای موندن یا رفتن هستن ولی شاید درآینده ازشون بشنویم . بگذریم

این فرزند خلف ما از بدو تولد خیلی کم دردسر بود و همه بهش خیلی امید بسته بودیم که فرد مفیدی بشه و بتونه دست مارو هم بگیره . ما همیشه به آینده امید داریم .

یادمه یه روز خونه یکی از دوستان بودیم و جمع بچه ها جمع بود . یکی از دوستان که تازه رفته بود تو کار طراحی دکوراسیون داخلی ، مجلس رو در دست گرفته بود و داشت با آب و تاب از کارش میگفت و اینکه طرح هاش خیلی خلاقانه و جدیدن . خلاصه رسید به جایی که یهو از اون همه آب و تاب رسید به آه و ناله و غرغر کردن که آی من میخوام خودم کار کنم و بازار برای ماه هایی که مستقل هستیم خوب نیست و نمیدونم کجا مشتری جذب کنم و از این حرفا .

 یکی بهش میگفت برو تو فلان سایت معماری جذب نیرو دارن . یکی میگفت سه چهار سال باید خاکشو بخوری . یکی میگفت بیا از این کار بیرون بیا تو کافه ما کنار دست خودم 2 سال دیگه یه باریستای توپ میشی و هر کس یه چیزی بهش میگفت .

یهو من بهش گفتم چرا آگهی نمیدی؟ اون هم سریع گفت تو کجا؟ دیگه بقیه حرفاشون نشنیدم . چشمهام باز بود و به ظاهر به حرفاش که مثل رگبار بودن گوش میکردم ولی تو رویای خودم شروع کردم به سیر کردن . درباره اینکه چرا برای مشاغل خدماتی ما سایت یا اپلیکیشنی مجزا نداریم و اگه من بتوم یکی طراحی کنم فلان میشه و بهمان .

این سیر کردن زیاد طول نکشید چون یهو میزبان با یک سینی وارد شد و من رو تو یکی از بزرگترین دوراهی های تاریخ گذاشت : هات چاک یا ماسالاته . تقریبا دیوونه هر دو ام و روزی نیست که بدون یکی از این دو عزیز بگذره .

مهمونی تموم شد و برگشتیم خونه . دو سه ساعتی فکر میکردم که این بچه باید متولد شه .

تصمیم گرفتم هر طور شده این کار رو عملی کنم . دی ماه بود و سرد و اون شب تا صبح فک میکردم که اسمش چی باشه . بالاخره قبل تولد باید اسم هم داشته باشه . دم سحر بود که بعد از بالا و پائین کردن 10 – 20 تا اسم بالاخره رسیدم به آسان چاره ، حالا اینکه چه فلسفه ای داره رو میشه گفت به آسانی چاره ای برای مشکلات پیدا میکنه ، البته نه همه مشکلات .

آسان چاره مثل که نه ، خود فرزند ماست و با اینکه هنوز نوپاست ولی ما به اون خیلی امید داریم و اون هم قول داده برای پدر و مادرش فرزندی صالح باشه . البته هنوز مادری برای اون پیدا نشده ولی اون قول صالح بودن رو همه رقمه داده .

تازه یه سورپرایزی که آسان چاره قولش رو داده اینه که خیلی ها رو با دنیای it و ict آشتی بده و براشون سنگ تموم بذاره . من هم بعنوان پدر از فرزندم راضی هستم و قراره هر کاری از دستم بربیاد براش انجام بدم تا موفق بشه و ما رو هم موفق کنه .

راستی یه نقطه قوت دیگه ای داریم اینه که دوستای من و آسان چاره هستن که اونها هم قراره مثل خاله و دایی و عمو و عمه (نه عمه نه ) همون سه تا ، کمک آسان چاره کنن تا همگی با هم موفق بشیم .

به زودی از ما بیشتر خواهید شنید

آسان چاره در زمینه درج تبلیغات در حوزه خدمات فعالیت می کند و با خلق ارزش هایی برای کاربرانی که از خدمات استفاده میکنند و همچنین مشتریانی که خدمات ارائه می کنند ، همیشه بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای کاربرانش فراهم می کند. آسان چاره بطور کلی در حوزه :  خدمات it ، خدمات مدیا ، خدمات حقوقی ، استخدام ، خدمات خودرویی ، خدمات املاک ، خدمات آموزش و خدمات خانه و ساختمان فعال است و شما میتوانید بطور رایگان در تمامی این حوزه ها آگهی دهید هم بصورت خدمات دهنده و هم بصورت خدمات گیرنده  .